Informacje i aktualności

Szanowni Państwo,
w związku z epidemią koronawirusa ulegają zmianie do czasu odwołania godziny urzędowania Centrum Usług Wspólnych w Mikołowie: poniedziałek – piątek 7:00 – 15:00
Od dnia 13.03.2020 r. (piątek) do odwołania Centrum Usług Wspólnych w Mikołowie będzie zamknięte dla obsługi petentów, natomiast jednostka pracuje normalnie obsługując zgodnie ze Statutem jednostki obsługiwane.
Kasa będzie zamknięta. Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać w banku MBS Mikołów bądź przelewem.
W celu ułatwienia załatwiania spraw prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W szczególnych, wyjątkowych sytuacjach możliwa jest bezpośrednia obsługa wg niżej opisanych zasad, przy czym nie ma dostępu do biur znajdujących się na I piętrze jednostki.
Udostępniamy wyłącznie holl na parterze budynku (dzwonek znajduje się na zewnątrz przy drzwiach wejściowych). Należy stosować standardowe procedury bezpieczeństwa – zachowanie dystansu społecznego, obowiązek noszenia maseczek bądź przyłbicy, obowiązkowa dezynfekcja rąk.
Wszelkie pisma i dokumenty kierowane do CUW prosimy wrzucać do urny przeznaczonej na dokumenty znajdującej się na parterze budynku. W przypadku konieczności otrzymania potwierdzenia złożenia pisma prosimy o kontakt mailowy bądź złożenie kopii dokumentów celem potwierdzenia wpływu.
W sprawach dotyczących złożenia ofert w przetargach, zapytaniach ofertowych bądź konkursach na wolne stanowiska urzędnicze – prosimy o kontakt z sekretariatem – telefoniczny, mailowy bądź za pomocą dzwonka przy wejściu do jednostki.
Za powyższe utrudnienia przepraszamy, jednak mając na względzie bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników jednostki zostały podjęte ww. środki zapobiegawcze.

DANE KONTAKTOWE
SEKRETARIAT
mail: sekretariat@cuw.mikolow.eu
telefon: (32) 226-01-69, (32) 226-20-54